Перейти до основного вмісту

11 правил від Білла Гейтса, які підлітки ніколи не дізналися б у стінах школи

Кажуть, що ці правила Білл Гейтс озвучив в одній із шкіл США. Сенс цих правил у тому, що реальне життя досить суворе і часом навіть жорстоке. Ніхто і ніщо не буде надане просто так. 

Він підкреслив, що щоденне навчання оптимізму і політкоректності формує покоління, що далеке від реальності, а це неминуче призводить до невдач у дорослому світі. 

Отже, 11 правил Білла Гейтса: 

Правило 1 

Життя несправедливе і доведеться з цим змиритися! 

Правило 2 

Світу начхати на твою самооцінку. Життя вимагатиме владнати справу ДО ТОГО, як ти почуватимешся впевнено. 

Правило 3 

Ти не отримуватимеш $60 000 в рік одразу після школи. Ти не станеш віце-президентом фірми із супутниковим телефоном в авто доки не заробиш на них. 

Правило 4 

Гадаєш, викладач дуже вимогливо до тебе ставиться? Зачейкайте із судженнями, доки у тебе з’явиться начальник. 

Правило 5 

Смажити подавати гамбургери для тебе нижче гідності? Твої дідусь і бабуся вважали інакше. Для них смажити гамбургери було можливістю зачепитися у цьому житті. 

Правило 6 

Якщо ти потрапив у халепу, не звинувачуй у цьому своїх батьків і не скигли: а вчись на помилках! 

Правило 7 

Батьки не завжди були такими нудними, якими вони тобі здаються тепер. До твого народження твої батьки були веселими і легкими у спілкуванні. Вони перетворилися на зануд, коли оплачували твої рахунки, прали тобі одяг і намагалися прищепити тобі гарні звички. Тому спочатку прибери у своїй кімнаті і вичисти туалет, перш ніж почнеш їх повчати. 

Правило 8 

Твоя школа скасувала поділ учнів на лідерів і невдах, однак життя такий поділ не скасовувало. Можливо, у вашій школі взагалі не залишилось невдах, але тільки не в житті. У деяких школах не ставлять погані оцінки і дають школярам стільки спроб, скільки їм потрібно, щоб відповісти правильно. Однак в житті усе інакше. 

Правило 9 

Життя не поділяється на семестри. Ти не матимеш літніх канікул, а твій начальник не чекатиме, доки ти ЗНАЙДЕШ СЕБЕ. Ти це робитимеш у свій вільний час. 

Правило 10 

Телебачення не відображає СПРАВЖНЬОГО життя. У реальному житті у вас не вийде цілий день сидіти в кафе і теревенити з друзями. Більше часу ви проводитимете за робочим столом. 

Правило 11 

Будь товариським і ввічливим з “ботаніками” та зубріями. Цілком ймовірно, що згодом ти працюватимеш на одного з них. 

Варто зазначити, що хоча деякі із цих правил можуть не працювати у нашій країні, та рано чи пізно вони знадобляться кожному. Тож варто задуматися над тим, чого ви досягли за час навчання і які перспективи готує доросле життя…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Батьківський контроль дитячої активності в Мережі

Життя підлітка неможливо уявити без комп'ютера та Інтернету. Дослідження показують, що підлітки проводять за комп'ютером велику частину часу, коли вони не сплять. Тому батьки часто замислюються над питанням, чи можуть вони втручатись у віртуальне життя дитини. Чи можуть батьки перевіряти історію браузера дитини? Батькам можна перевіряти історію браузера підлітка, але тут є один нюанс. Багато підлітків добре вміють приховувати сліди: входити в Інтернет у режимі інкогніто, вимикати файли «cookie», чистити історію браузера. Таким чином, батьки не можуть бачити віртуальну активність дитини. Але навіть якщо дитина ретельно приховує своє віртуальне життя, це не означає, що вам не потрібно звертати на це уваги. Якщо ви не дуже добре розбираєтеся в комп'ютерній техніці, можна скористатися однією з безлічі комп'ютерних програм, які допоможуть відстежити Інтернет-активність підлітка. Чи зможуть батьки завжди стежити за новими технологіями? Сьогодні технології стрімко розвивают